Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterkveld 1939
Pastell på svart papir
32,5x45,5
Signert, datert og påtegnet med tittel nede på brun passepartout: +Bendik Riis+ +Vinterkvell+ +ved Röe Mölle+ +jan+Tharaeka 39+
Vurdering
Pastell på svart papir
32,5x45,5
Vurdering