Riis, Bendik(1911-1988)
Energi
Olje på lerret
80x50
Signert oppe t.v.: Bendik Riis.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fondvegg (Energi)". Utkast til utsmykning i Oslo Rådhus.
Vurdering
Olje på lerret
80x50
Vurdering