Utstilling 5. november – 27. november 2011
Riis, Bendik(1911-1988)
Oppstilling med roser, studie

Olje på plate
33x44
Signert og påtegnet nede t.h.: Studie Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert 5. november – 27. november 2011