Utstilling 5. november – 27. november 2011
Riis, Bendik(1911-1988)
Aftensol, December 1952

Olje på plate
31x30
Signert nede på midten: Bendik Riis Påtegnet nede t.v.: Aftensol Datert nede t.h.: Dec. 1952

Vurdering

Auksjonert 5. november – 27. november 2011