Riis, Bendik(1911-1988)
Høyfjellstudie
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Bendik Riis Påtegnet med tittel nede t.v.: Höifjellstudie
Vurdering
Olje på plate
46x55
Vurdering