Riis, Bendik(1911-1988)
Mor Sørlandet 1943
Olje på plate
33x41
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Bendik Riis juli 1943 Sørlandet Mor ...Miniatür.
Vurdering
Olje på plate
33x41
Vurdering