Riis, Bendik(1911-1988)
Folkebad
Olje på lerret
Signert, datert og påtegnet nede på bildet: Arkitektur.for.Fredrikstad.vest.mars.anno.1947. FOLKEBAD. Malet av: Herr.Kunstmaleren Bendik Riis-
Påtegnet oppe t.v.: Ad.universal.observasjon.
Vurdering
Olje på lerret
Vurdering