Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra en havn i Sognefjorden 1895

Olje på lerret
53x81
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. df. 1895.

Noe utydelig signert og påtegnet med tittel på baksiden, av kunstneren, på blindrammen: "A Askevold Fra ... Sognefjord".

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012