Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen

Olje på lerret
49x74
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012