Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Dahl, Hans(1849-1937)
En sommerdag på Sognefjorden 1917

Olje på lerret oppklebet på plate
30x43
Signert og datert nede t.h.: Hans -Dahl 13. Juni 1917

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "En Sommerdag paa Sognefjorden".

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012