Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nærøyfjorden

Olje på lerret
45x46
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012