Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Dahl, Hans(1849-1937)
En pause i slåtten

Olje på lerret
95x61
Signert nede t.v.: Hans -Dahl.

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012