Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
10
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Andersen, Harald Oscar
(1836-1871)
Fjordparti 1860
Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.v.: HO Andersen 60
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012