Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Snøhetta på Dovre
Olje på papir, oppklebet på lerret
21x31
Usignert
Trykket av Tønsberg med tittel: "Sneehætten paa Dovre".
Vurdering
21x31
Usignert
Vurdering