Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Snøhetta på Dovre

Olje på papir, oppklebet på lerret
21x31
Usignert

Trykket av Tønsberg med tittel: "Sneehætten paa Dovre".

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012