Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Krohn, Xan(1882-1959)
Campari 1934

Olje på lerret
43x36
Signert og datert nede t.v.: Xan Krohn Paris 1934

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 130 000