Kihle, Harald(1905-1997)
Høyonn Hjartdal 1937
Olje på lerret
64x75
Signert og datert nede t.h.: H Kihle -37
Signert og noe utydelig påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Harald Kihle Höion, Hjartdal.".
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000