Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Krohg, Oda(1860-1935)
Stående gutt

Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: O Krohg

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 22 000