Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
14
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Oda
(1860-1935)
Stående gutt
Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: O Krohg
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000