Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Akter i interiør

Olje på plate
102x94
Signert nede t.h.: Weidemann.

Signert på baksiden av rammen: "Weidemann". Maleriet er fra 1942 eller 1943.

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 220 000