Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kvinneakt 1936
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinneakt 1936

Olje på plate
39x23
Signert og datert oppe t.v.: J Rian 36

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Til JF Bang fra Johs Rian.". Antagelig er rammen bemalt av kunstneren.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000