Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinneakt 1936

Olje på plate
39x23
Signert og datert oppe t.v.: J Rian 36

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Til JF Bang fra Johs Rian.". Antagelig er rammen bemalt av kunstneren.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 85 000