Kavli, Arne(1878-1970)
Bryggeparti med mennesker og seilbåter
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A- Kavli.
Antagelig fra Fisckebäckskil. Antagelig fra 1930-årene.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 230 000