Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Den blå by 1976

Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 1976

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Den blå by Victor Sparre 1976".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 46 000