Thaulow, Frits(1847-1906)
Marsdag 1887
Olje på lerret
45x66
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow- 87.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dette er skjenket av Frits Thaulow til Prof Gerhard Gran".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 230 000