Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Marsdag 1887

Olje på lerret
45x66
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow- 87.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dette er skjenket av Frits Thaulow til Prof Gerhard Gran".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 230 000