Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
21
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Ender, Axel
(1853-1920)
Mor og barn
Olje på lerret
66x46
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00