Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 350 000
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 400 000–600 000