Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret, oppklebet på plate
64x51
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000