Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Felespiller 1957

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00