Fjell, Kai(1907-1989)
Felespiller 1957
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Olje på lerret
60x50
Vurdering
NOK 120 000–150 000