Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Morgenbadet 1951

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1951

Signert, påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden av lerretet: "Jørleif Uthaug "Morgenbadet" Vasskalven juli 1951". Tittelen er endret til: "Eves morgenbad".

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 62 000