Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Parti fra Soneren i Sigdal 1899

Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1899.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000