Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra min have 1929
Olje på lerret
41x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby L.hmr. 1929
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Alf Lundeby: Fra min have. Lhmr."
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000