Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Solnedgang om vinteren

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe.

Påtegnet med tittel på tysk på baksiden, på blindrammen: "Sonnenuntergang im Winter".

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000