Jorde, Lars(1865-1939)
Ved aftentid 1905-6
Olje på lerret
89x112
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1905-6
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
89x112
Vurdering