Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Høstdag Nevlunghavn

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000