Ulving, Even(1863-1952)
Høstdag Nevlunghavn
Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering