Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Inntrykk fra naturen 1983

Olje på lerret
90x90
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83

Signert, påtegnet med tittel og dedikasjon av kunstneren på baksiden av lerretet: "Inntrykk fra naturen Weidemann 83. Til Kjell 6/50 fra vennene Anne og Jakob".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 150 000