Komposisjon 1973
Olje på papir
41x54
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Weidemann 73
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Kjell - fra Anne og Jakob Bergen 25/5 -73
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000