Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Våren 1909

Akvarell på papir
86x111
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen 09.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Blaafarveværket 1995, kat.nr. 188, avbildet s. 101.
Lauvlia Th. Kittelsens kunstnerhjem 2008.

Vurdering
NOK 500 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00