Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Våren 1909
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Våren 1909

Akvarell på papir
86x111
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen 09.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Blaafarveværket 1995, kat.nr. 188, avbildet s. 101.
Lauvlia Th. Kittelsens kunstnerhjem 2008.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000