Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Ender, Axel(1853-1920)
Aking

Olje på lerret
65x93
Signert nede t.h:. Axel Ender-

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 170 000