Ender, Axel(1853-1920)
Aking
Olje på lerret
65x93
Signert nede t.h:. Axel Ender-
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
65x93
Vurdering
NOK 150 000–200 000