Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Gutt med ikon

Olje på lerret
147x203
Signert til venstre på ombrettet kant på lerretet: Nerdrum

Vurdering
NOK 900 000–1 000 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00