Nerdrum, Odd(1944-)
Gutt med ikon
Olje på lerret
147x203
Signert til venstre på ombrettet kant på lerretet: Nerdrum
Vurdering
NOK 900 000–1 000 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Olje på lerret
147x203
Vurdering
NOK 900 000–1 000 000