Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Aftenstjernen

Olje på plate
56x73
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden av platen: "Bendik Riis "Aftenstjernen" 1958".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 107 000