Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Gammel Østerdalsstue

Olje på mahogniplate
55x45
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 123 med tittel: "Gammel Østerdalsstue".

Vurdering
NOK 12 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000