Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Rognebærtre
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Rognetræ".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 30 000–50 000