Aulie, Reidar(1904-1977)
Bylandskap
Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie
Kunstforeningen København 1964, kat.nr. 61.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering