Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Gledens gate

Olje på lerret
100x110
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie Gledens gate -30".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 54 000