Hagen, Else(1914-2010)
Gammel dukke
Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000