Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Hagen, Else(1914-2010)
Gammel dukke

Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000