Nesch, Rolf(1893-1975)
Fisker 1972
Fargemetalltrykk
49,5x64
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Datert og påtegnet nede på arket: 8.3.1972
Helliesen/Sørensen ref. nr. 841-842.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000