Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Fisker 1972

Fargemetalltrykk
49,5x64
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Datert og påtegnet nede på arket: 8.3.1972
Helliesen/Sørensen ref. nr. 841-842.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000