Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Neptun ridende på delfin med nereider 1911

Akvarell på papir, lysmål
22x41
Signert og datert nede t.h.: G. Munthe 1911.

Påtegnet med dedikasjon på lapp på baksiden: "Til Minde om vort notable Besög og det Celebre Gilde paa Kubberöd 2 Juni 1911 fra Sigrun og Gerhard.".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000 med forbehold