Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Ørnvall, Liv(1947-)
Trapp 1991

Olje på lerret
60x43
Signert og datert nede t.v.: L. Ørnvall -91

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000