Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Pittsburgh

Olje på lerret
41x51
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Frits Thaulow "Fra Pittsburg" 1898". Frits Thaulow reiste til Pittsburgh i 1898 og foretok en rundreise i USA den høsten.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 46 000