Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Hode 1976

Akvarell på papir
76x64
Signert og datert nede t.h.: Kjell A. Nupen 76

Påtegnet nede på arket: "Til Jostein"

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 12 500