Nupen, Kjell(1955-2014)
Hode 1976
Akvarell på papir
76x64
Signert og datert nede t.h.: Kjell A. Nupen 76
Påtegnet nede på arket: "Til Jostein"
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500
Akvarell på papir
76x64
Vurdering
NOK 10 000