Jahn, Hans(1834-1902)
Fra Jæren 1874
Olje på lerret
53x100
Signert og datert nede t.v.: H J. 1874
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
53x100
Vurdering
NOK 25 000