Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Komposisjon 2005

Radering
74x53
Alle signert og datert nede t.h.: Killi Olsen 05

Alle nummerert nede t.v.: 18/40. Mappe med fire raderinger. Fra 2005.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 18 000